Erich Krieger

Erich Kriegeri laulurepertuaar on väga lai - rockist kammerlauluni. Tema tuntumad laulud on “Naised on hullud”, “Ma kuulun sulle”, “Sõbra laul” (koos Martin Müürsepaga) ja “Tere hommikust, Eestimaa”.
 
Muusikuteed alustas
ansamblis "Kulgur" 1977, 1979-81 Tallinna Tuletõrjemaja tantsuansamblis koos selliste muusikutega nagu kitarrist Are Jaama, klahvpillimängija Urmas Lattikas ja trummar Sven Himma. Esinenud ka koos ansambliga "Elektra" 1984, Aarne Saluveer ja "In Spe" 1987, Alo Mattiiseniga ning kvartetis "Barbershop" 1984-86, Jaak Johanson, Mart Mikk ja Laimis Racenajs.
 
Erich Kriegerit kui lauljat
saatis esimene suurem edu 1982. aasta kevadel, kui ta võitis lauluvõistluse “Vilniuse tornid”. Ning A.Oidi laulukonkursil 1986 Valter Ojakääru lauluga "Valgus" parima vokaalsolisti auhinna. Tõsisem läbimurre toimus siiski 1988. aastal, kui Krieger võitis laulukonkursi “Jurmala ‘88” peapreemia Andres Valkoneni lauluga “Põhjanael”. Ülejäänud on ajalugu. Esinenud Taanis, Rootsis, Saksamaal, ja Egiptuses ning USA ja Kanada eestlaste kutsel sealsetes Eesti Majades.