Kelfirius Tuleteater

Kelfirius Tuleteater on professionaalne show grupp, kes peamiselt tegeleb tule ja valgusega seotud teatraalsete ja tantsuliste etteastetega. Kelfiriuse asutaja on Fire Angel Margarita, kes tegeleb tule show'ga rahvusvaheliselt üle kaheksa aasta ja tänaseks päevaks on Kelfirius juba rahvusvaheline artistide ühing.
Kelfirius on liidriks oma zanris nii show turul kui innovatsiooni ja mitmekülgsuse poolest.
Kelfirius on parim lahendus kui tahate lisada midagi erilist ja tõeliselt meeldejäävat oma sünnipäeva, pulma, korporatiiv voi muule erksale peole. Tänu suurele kogemusele saame pakkuda igas suuruses ja igas stiilis show'd. Alates üheinimese erksa tulekarakteri etteastest või romantilisest akrobaatilisest tule duetist kuni suurejoonelise mitme inimese show'ni koos lavaliste eriefektide ja pürotehnikaga. Igal juhul toome Teile tormi positiivseid emotsioone ja teeme Teie peo erksaks ja meeldejäävaks.
Kõik Kelfirius'e liikmed on läbinud ja omavad tuleohutussertifikaati. Kogu meie inventuur on läbimõeldud ka siseruumides kasutamiseks. Esinemised valmistatakse konkreetse ürituse jaoks, sõltuvalt selle teemast ja stiilist, koha eripära ja tellija soove arvestades.  On voimalik tellida ka erinumbreid naiteks elav trummi muusika, viiuli voi laulja saatel.