Flash

Tantsutrupp on loodud juba aastal 1993. Trupi eesmärk on luua võimalikult palju erinevaid programme, et pakkuda silmailu erineva maitse ning vanuseastmega vaatajaskonnale. Seepärast oleme kasutanud väga erineva käekirja ja stiilitunnetusega lavastajaid nagu Mait Agu, Ülo Vilimaa, Mart Kangro, Stefan Greco jne. Trupp koosneb suure lavakogemusega profesionaalsetest tantsijatest.

Klassikaline varietee
toob Teieni särava ja kaasahaarava show ning glamuursed kostüümid. Kaunite ja suure lavakogemusega tantsuartistide esituses tuuakse Teieni temperamentsed ladina-ameerika tantsud, klassikalised variteenumbrid, sensuaalsed swingirütmid, lustakad retroseaded. Programmi tipphetkeks on kõikide lemmik - särtsakas ja hoogne kankaan. Suurepäraseid elamusi pakkuv varieteeprogramm sobib sünnipäevadele, pulmadesse, asutuste pidudele ja suvepäevadele.

Vene
Särtsakas ja jõuline tantsuetendus, mis on inspireeritud vene rahvatantsudest. Särasilmsete tantsijate esituses tuuakse lavalaudadele temperamentsed tantsunumbrid, romantilised ja igatsevad ballaadid. Hoogne show viib vaatajad reisile ka vennasrahvaste juurde Ungarisse. Kõlavad läbi aegade populaarsed meloodiad. Kaasakiskuv vene programm ei jäta külmaks ühtegi vaatajat ja iga pidu saab sisse tõelise hoo!