InesDance

Trupi eesotsas on kõhutantsija Ines Karu, kes on ühes ka tantsutrupi juhendaja ja koreograaf. Tema tantsustiil ja -looming on professionaalne ja silmapaistev, mis on pälvinud palju tunnustust. Tantsuprogrammid on alati väga meeldejäävad ja tõeliselt tasemel. Ines on esinenud nii Eestis kui ka välismaal (USA, EG) ning arendab ennast pidevalt edasi eesmärgiga jõuda ülemaailmsete kõhutantsutippude hulka.

Ines Karu alustas tantsimisega varases lapsepõlves, tee kõhutantsu juurde leidis ta aga aastal 2000. Inest võib ka Polüneesia tantsude maaletoojaks nimetada luues aastal 2007 Eesti esimese Polüneesia tantsusid viljeleva tantsustrupi Aka ´o Pele.

InesDance tantsijad on kõhutantsule sügavalt spetsialiseerunud, mis on neist tänaseks teinud Eesti ühed hõivatumad kõhutantsijad. InesDance kõhutantsutrupp TürküBel saavutas Eesti Kõhutantsufestivalil III koha (2007).

Polüneesia tantsuprogramm (Hawaii & Tahiiti tantsud)
Lisaks kõhutantsukavadele pakub InesDance ka Hawaii Hula ja Tahiiti tantsuprogramme, mille show on koostatud professionaalsete Polüneesia tantsuloojate poolt. Hawaii Hula tantsuliigutused väljendavad poeetilist teksti, mis tuleneb muusikapala sõnadest. Tahiiti tantsud on eksootilised, lõbusad ning põhinevad tihti trummirütmidel.

Kõhutantsija/ kõhutantsijad (kuni 6 ) võib esinema kutsuda ka elava trummimuusika taustale. Kõhutants oli algupäraselt ainult improvisatsioonitants.

Tribal Fusion kõhutantsuprogramm
Kaasaegne ja pidevalt täiustuv kõhutantsustiil, mis sündis USA´s. See on komibatsioon traditsioonilisest kõhutantsust, Põhja-Aafrika folktantsudest, mustlastantsust, india tantsudest jpt.tantsudest.
Tribal Fusion on väga voolav, kunstipärane ja unikaalne. See on improvisatsioonitants, mis jätab ürgse mulje.

Kombineeritud kõhutantsuprogramm
Mitmekülgne ja põnev kõhutantsushow, mis on kokku kombineeritud erinevatest kõhutantsustiilidest ning –muusikast.