Ivetta trio

Kui otsid bändi, kes peo kohe käima tõmbab, oled õigel teel!
Ivetta Trio koosneb kolmest elukutselisest muusikust, kelle põhitöö on muusikateenuse pakkumine väga erinevatel üritustel: juubelid, pulmad, firma peod – suvepäevad, klassikalise peotantsu üritused, koolipeod, lõpuballid, jaanipäeva- ja jõulupeod. Aastatepikkune töökogemus erinevatel Viking Line ja Tallinki laevadel on kujundanud nende rikkaliku repertuaari (rohkem kui 300 laulu) väga erineva maitse ja rahvuste muusikaga: eesti, vene, inglise ja soome keeles.
Bändis on nais- ja meessolist : Ivetta Kadakas ja Sven Himma, kes ühtlasi mängib ka bongosid ja muid löökriistu. See võimaldab laulda duette ja enamus laule kahehäälselt, mis annab  palju värvi ja eripära. Ivetta Trio pakub rikkalikku valikut 80-ndate, 90-ndate popp ja disko muusika hittidest, 60-ndate ja 70-ndate rock’n’rolli klassikat. Tänapäeva tehnika kiire areng  võimaldab kvaliteetset muusikat pakkuda ka väikestel koosseisudel, mis on ühtlasi taskukohasem ka tellijale. See ei vähenda aga sugugi lõpptulemuse kvaliteeti ja konkurentsivõimet.
NB! Ansambel omab helitehnikat, transporti ja dekoratiivset lavavalgustust. Samuti pakuvad nad taustamuusikat nii peo alguses kui ka vahepausidel teile sobiva muusikaga.

Koosseis:
Ivetta Kadakas - vokaal
Sven Himma - vokaal, löökpillid
Nikolai Tšentropov - klahvpillid, akordion. 

Vaata ka repertuaari SIIT!