Laine

2000. aastal tähistas LAINE 40. sünnipäeva suurejooneliste kontsertidega Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Võrus, kus osalesid ansambli praegused ja endised solistid,tantsijad ja lauljad. Alates 2000. aastast on LAINE välja andnud 3 CD - kogumikku, kuhu on jäädvustatud nii endisaegseid laule kui ka ansambli viimaseid lindistusi.

Nendest 2005. aastal ilmus CD nimega KIRJU SELTSKOND, millel kõlavad 2004-2005 uuesti salvestatud laulud ja mis iseloomustabki ansambli kirevat ajalugu ning tähistab samas ka ansambli 45. sünnipäeva.

LAINE on produktiivne kontsertansambel, viimastel aastatel on käinud väljaspool Eestit esinemas Leedus Palangas festivalil koos ansambliga Pesnjarõ (2002) ja Lätis Ventspilsis merefestivalil (2002).

On esinenud moeetendustel, suurte asutuste juubelitel, linnade, valdade suvepäevadel, rahvamajades,kontsertsaalides, kaubanduskeskuste avamistel, 2002. a. koos ansambliga Baccara Tallinna Linnahallis,teatriballidel, ööklubides, Tallinna vanalinnapäevadel, linnaosade üritustel, varieteeetendustel, klubides, heategevusüritustel jm.

Täna on ansambli LAINE liikmed:
Merle Lilje , Krista Grinbergs - Raigla ja Sirje Põllu .
Muusikaline juht on Riho Lilje ja koreograaf Kalju Saareke .
Kostüümikunstnik on Kustav Agu Püümann .