Leho Luukas

Leho LuukasLeho Luukas – on aktiivselt õhtujuhtimisega tegelenud viimased 5 aastat.

Kõik sai tegelikult alguse juba üsna varajases nooruses, kui sai hakatud käima erinevatel lauluvõistlustel (Laulukarusell, Tähtede laul), mille läbi sai ka võimalikuks osalemine erinevates teatriprojektides (Rahvusooper Estonia „Puhh“,
muusikaliprojekt Linnahallis „Kuningas ja Mina“, Vanalinnastuudio „Tuhat klouni” ja „Kodukäijad” jne).

Seal jäi pisik külge ning tundsin end mugavalt võõraste inimeste ees ega pannud kätt ette mitte millelegi. Haridustee läks edasi Tallinna Ülikoolis, kus kolme aastaga sai omandatud bakalaureusekraad rekreatsioonikorralduses.

Viimase viie aasta jooksul on Leho läbi viinud väga palju erinevaid üritusi eraklientide sünnipäevadest/ pulmadest kuni rahvusvaheliste üritusteni („Koolinoorte maailmameistrivõistlused kergejõustikus Tallinn 26-30.06.2009“ ). Aastas keskmiselt 40 üritust. Suurematest üritustest soovib välja tuua kliendid: Koger & Partnerid, Reval Hotels, Eesti Koolispordiliit, Betoneks ehitus, Tobaccoland, Tallinna Ülikool, Veterinaar- ja Toiduamet, Director ja Partnerid

Päevajuhina räägib Leho vabalt eesti keeles ja inglise keeles. Vene ja soome keelest  saab hästi aru kuid ise niivõrd hästi ei räägi – aga saab hakkama. Peale õhtujuhi rolli tunneb Leho end ka mugavalt DJ-puldi taga või siis kitarr käes lauldes. Samuti ei puudu ta kunagi tantsupõrandalt – millega on ta tegelenud juba viimased 19 aastat.

Keskendun alati kvaliteedile, et garanteerida täiuslikkus ja tabada ürituse eripära. Midagi ei tohi jääda märkamata, sest säravad silmad ja korda läinud üritus on alati prioriteet nr 1.