Machine Dance

Machine Dance (MD) sobib nii firmaüritusele, kliendipäevale, suvepäevale kui ka näiteks laadale.
MD võib toimida kui laadaatraktsioon  - lasketiir, õnnekeegel või muu taoline- kui inimesel tekib huvi, astub ta ligi ja lõbustab ennast ja teisi.
MD võib olla avatud kogu ürituse aja kõikidele üritusel osalejatele, samuti võib paralleelselt teiste tegevustega korraldada turniiri, finalistide võistluse aga panna programmi,  kui vaatemängu kõigile.
MD seadmed toob kohale, seadistab, demonstreerib ja juhendab üritustel inimesi ja viib läbi võistlusi meie spetsialist.

Siin lühike tutvustus:

Machine Dance
Machine Dance on mõnus harrastus ja aktiivne kehaline meelelahutus kõigile. Tänu kergelt seatavale raskusastmele naudib seda nii tantsumeister, lasteaialaps kui ka eakam inimene. See on kaasaegne liikumismäng aga ka  tantsuspordi ala, mis just praegu teeb oma võidukäiku kogu maailmas.
Põhimõte on väga lihtne.
On tantsulava ja  sellel neli noolt – ülesse, alla, vasakule ja paremale.
 
Tantsulava
Ekraanil on neli statsionaarset noolepesa ekraani ülaosas. Ekraani alaossa tekivad samuti nooled, mis liiguvad seisvate nooltepesadeni.

Machine Dance´i ekraan
Kui liikuv nool jõuab seisva noolepesani ekraani ülaosas, tee jalalöök vastavas ruudus tantsulaval. Õigeaegset tantsusammu tegemist abistab muusika. Ja ongi kõik! Sa oled just selgeks saanud põhilise mis lubab sul Machine Dance nautimist alustada!