Niki

Pop-ansambli koosseisu kuulub Kanal 2 reporteri saate ilmaneiu Kairit Tuhakanen artistinimega NIKI ning 2 imeilusat ja profesionaalset tantsutüdrukut. Tegutseb 2004 aasta sügisest, aga selle lühikese ajaga on jõudnud leida endale juba piisaval määral kuulajaid ja fänne, et figureerida oma lugudega ka mitmete raadiojaamade top-ides ja playlistides.
2005. aasta novembris nägi ka ilmavalgust esimene täispikk album - TEISTMOODI, mida siis võib leida hetkel veel mõnest muusikapoest. Suure sensatsiooni tekitas Niki teine album ÄIKE PÄIKE, mis ilmus 2007 aasta novembris ning millest sai 2007 aasta enim müüdud album Eestis ja autasustati selle eest ka KULDPLAADI auhinnaga. Samuti sai Niki 2007 aasta eest veel teisegi Kuldplaadi , nimelt aasta parim naisartist faktiliste müügi- ja mängimiste andemete põhjal. 2008 aasta lõpul ilmus ka kolmas täispikk album, millel nimeks BLONDIST BRÜNETIKS.

Esinemiskavas on palju rõhku pööratud tantsumuusika poolele ning koos Niki vaba suhtlemise ja tantsijate hoogsusega ei jää üksi pidu tähelepanuta.
NB! Kava ei täida tervet õhtut, sobib ergutavaks tantsumuusikaks ligi tunniks ajaks.