Sass Nixon

õhtujuht/päevajuht/dj Sass Nixon (Aleksander Uslov –Tshernikov).  Meelelahutusäris on olnud juba alates 1979.a. Omab suurepäraseid kogemusi päeva/õhtujuhina ja ka pulmavanemana –saab üritusi vajadusel läbi viia ka vene keeles. 

Ka muusika mängimine pole talle võõras, kuna on paralleelselt ka dj ametit pidanud. Saab pakkuda sobivat muusikat –polkast rockini –aga enamjaolt on spetsialiseerunud 70´-80 ´ndate muusika mängimisele, mis reeglina rahvale ka sobinud on.


Õhtu/päevajuhina on tal pagasis üle 500 erineva huvitava mängu, mida pidevalt ka täiendab. Selleks Jõuluhooajaks on ta välja töötanud huvitava show -programmi, mis erineb paljus tavapärastest Jõuluõhtutest. Koostab ka teemapidude stsenaariume.


Oma hinnaklassis on ta paindlik ja vastutulelik kliendile, kuid Jõuluüritused, mis peetakse peale esimest detsembri nädalavahetust on  harilikult pisut kallimad.

Omab ka heli ja valgustehnilist baasi –vajadusel (kuni 4 kw heli).

Sass Nixon leiab, et need ajad on möödas, mil' õhtujuht tuli ja tegi, mis meelde tuli. Oma eelnevate kogemuste põhjal arvab, et meeldejäävamad üritused peetakse eelneva koostöö põhjal nii kliendi, kui agentuuriga.Ta on alati heameelega nõus nii  jõu, kui nõuga aitama, et viia kliendini täislahendid,  mõnusa ja kauaks meeldejääva ürituse näol.