The Ilves Sisters

Õed Ilvesed on kõrgelt hinnatud muusikud klassikamuusika maailmas, 2016. aasta algus tõi nende repertuaari midagi nostalgilist ja muusikaliselt uudset - sai pühitud tolm unistuselt esitada legendaarse Rootsi ansambli ABBA repertuaari! ABBA muusika on läinud kõikidele Ilvese tüdrukutele siiralt hinge ning kirg, mis neid õdesid muusikat luues ühendab, on fenomenaalne. Nüüdseks on repertuaari lisandunud ka seadeid teistest tuntumatest popmeloodiatest.


The Ilves Sisters kujutab endast säravaid, andekaid ja elurõõmsaid õdesid, kes on muusiku elu alustanud juba lapsepõlvest saadik, mil leidsid aset ka esimesed kontserdid. Vanim õde Liidia figureerib pereansamblis pianistina ning töötab klaveriõpetajana mitmes muusikakoolis.
Ansambli tšellist on vanuselt kolmas õde Silvia, kes on olnud Sandra Nurmsalu bändi liige ning tegutses ka keelpilli trio La Phoenixi koosseisus. Praegu on Silvia pühendunud soolokarjäärile lisaks õdedega musitseerimisele, Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris töötas ta aastatel 2015-2016.
Armastatud viiuliõpetaja Aleksandra alustas oma teadmiste jagamist viiuli erialal juba väga varakult ning praeguseks on ta õpilaste seas väga hinnatud, samal ajal figureerib ta The Ilves Sistersi viiulivirtuoosina. 
Õde Damaris värskendab instrumentaalbändi vokaaliga. Damaris on pere ainus laulja, kes täiendab end praegu EMTA-s, et kord ooperilavad vallutada.

Gloria, pere pesamuna, on viiulit mänginud nüüdseks üle kümne aasta, särades õdede ansamblis oma nooruslikkuse ja armsa hoiakuga. Glorial, nagu ka mitmel teisel õel, on ette näidata hulgaliselt saavutusi rahvusvahelistel konkurssidel.

 

 

Kõik õed alustasid õpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis ning paljud neist täiendavad end hetkel Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.