Timeless Melody

on loodud 2001.a. sügisel, et pakkuda kvaliteetset tantsumuusikat. Kui rääkida nende repertuaarist, siis peegeldub see juba ansambli nimes - TIMELESS MELODY - s.o. ajatu meloodia. Ehk teiste sõnadega - nad mängivad häid, stiilseid lugusid, mis on ajale vastu pidanud, lisades neile kaasaegse kõlapildi. Muusikavalik: evergreen´ist ja jazz´ist kuumade latiino-ja poprütmideni, laule E.Presley´i, T.Jonesi, F.Sinatra, N.C.Cole´i, R.Charlesi, R.Orbisoni, E.Humperdincki, T.Benneti, M.Buble, "The Plattersi", J.Iglesiase, G.Michaeli, E.Johni, G.Otsa, M.Nuude, T.Pihlapi ja paljude teiste lauljate ja ansamblite repertuaarist, lisaks kauneid palu filmidest ja muusikalidest. Kavas on ka viimaste kümnendite stiilsemad poplood - nii et ansambli repertuaarilehelt peaks leidma igaüks midagi. Peotantsu harrastajatele teadmiseks - tantsuõhtutel mängivad nad kõiki Ladina - Ameerika ja standardtantsu rütme. Ei jää muusikud hätta ka soomekeelse repertuaariga - on nad ju mänginud nii Tallinki laevadel kui ka spa - hotellides. Bändi põhirepertuaar on eesti ja inglise keeles. Lisaks eelpoolmainitud soome lugudele esitatakse laule ka vene, hispaania ja itaalia keeles. Praegu kuulub ansambli repertuaari üle 350 laulu. Ja see nimekiri täieneb pidevalt.

Muusikutöö on ansamblit nende aastate jooksul viinud Eestimaa erinevatesse paikadesse ja erinevatele üritustele - olgu selleks siis firmade suvepäevad, pulmad, juubelid, jõulupeod, tantsuõhtud jne. Loodame, et nii see ka jätkub.

Koosseis:

SERGO - õppis G.Otsa muusikakoolis klassikalist- ja estraadilaulu, õpetajateks Tõnu Bachmann ja Uno Loop. Muusikaga on aktiivselt tegelenud alates 1982.aastast ja laulnud ansamblites "PUNTRA", "KOP", "RISK", "BINGO", "TIMELESS" ja "SWAY" ning töötanud ligi 10 aastat muusikuna Hotell Olümpia restoranis, Kungla Hotelli restoranis ja Lux Baaris, restoranis Raeköök, Pirita restoranis, Regati Baaris ja Rävala restoranis.
Praegu on ta ansambli "Timeless Melody" solist ja manager.

ANDRANIK KECHEK
- on helilooja, improvisaator ja pianist. Ta on lõpetanud Jerevani Komitasi nim. Riikliku Konservatooriumi ja stažeerinud Eesti Muusikaakadeemias. A.Kecheki loominguline ampluaa on lai ja mitmekülgne - sinna kuuluvad autoriõhtud, sooloesinemised, osalemine ansamblites ja improvisatsioonikontserdid. Ta on edukalt esinenud Eestis, Armeenias, Argentiinas, Uruguais, Jaapanis, Soomes, Poolas, Saksamaal, Venemaal, Rootsis, Lätis ja Leedus. Samuti osalenud ja olnud laureaat mitmetel rahvusvahelistel konkurssidel ja festivalidel. Viljakas on ta ka heliloojana - kirjutanud muusika 16 teatrietendusele, 2 muusikalile ja 3 filmile. Samuti on ta kirjutanud laule, klaveriteoseid, vokaalinstrumentaal-tsükleid ja balleti-süite. A.Kechek on välja andnud 3 plaati. Tunnustust on ta võitnud ka arranžeerijana - sooloesinejad, ansamblid, show-programmid ja teatrietendused on olnud tema tänulikeks klientideks. Klaverimängija-improvisaatorina töötanud erinevates hotellides, restoranides, pubides: Meriton Hotels, Rannahotell, Olümpia, Ammende Villa, Tallink, Hotell Victoria, Lydia, Aqua Hotel & SPA, Volga jne. A.Kechek on Eesti Autorite Ühingu liige.

Timeless Melody kasutab esinemistel ka laiendatud koosseisu - olenevalt programmi vajadustest lisatakse akordion, viiul, saksofon, kitarr või mõni muu pill.

Heli- ja valgustehnika ning transpordi pärast ei pea nende kliendid muretsema. Nii et - kohtumiseni!